Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

NAZYWAM SIĘ … „POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI”. CZY MOGĘ ZMIENIĆ ŚWIAT?

NAZYWAM SIĘ … „POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI”. CZY MOGĘ ZMIENIĆ ŚWIAT?

Jeśli chcesz zmienić przyszłość, cofnij się i „POWRÓĆ DO PRZESZŁOŚCI”.
Podróż w czasie otworzy Ci oczy i inaczej spojrzysz na swoje życie.

Czy Maria Skłodowska – Curie „może ocalić” Twoją babcię?
Czy Mikołaj Kopernik byłby pierwszym youtuberem?
Czy Adam Mickiewicz uważany za jednego z największych wieszczów narodowych mógłbystanąć na scenie z najbardziej znanym hip – hopowcem lub raperem?

Odpowiedzi na te i inne pytania poznali dziś uczniowie klas 4b, 4c, 5c i 5d, którzy udali się na wycieczkę do Centrum Kultury w Oświęcimiu na musical „Nazywam się … Powrót do przeszłości. Czy mogę zmienić świat?”

Współczesna młodzież może mieć monumentalny problem z wyborem swojego MENTORA czy AUTORYTETU. Musical miał pokazać młodemu widzowi, w jaki sposób może poszerzać swoje horyzonty, a także podkreślić, że to co zrobi teraz może mieć odzwierciedlenie w przyszłości.

Było to wzruszające i ekscytujące widowisko muzyczne z elementami dobrego humoru o SŁAWNYCH RODAKACH i ich zaistnieniu w historii, nauce oraz poezji.

Naszą wycieczką na musical promujący postać Mikołaja Kopernika, zainaugurowaliśmy uroczyste szkolne obchody 550. rocznicy urodzin Patrona Szkoły.

Opiekunowie: Aleksandra Kowina, Monika Dudka, Joanna Rychter, Beata Sordyl, Ewa Kurek, Alicja Kania, Katarzyna Zacharska