Christmas Card –konkurs na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM

CELE KONKURSU:

1. Doskonalenie umiejętności uczniów w zakresie posługiwania się językiem angielskim.

2. Popularyzowanie tradycji świątecznych krajów anglojęzycznych.

3. Rozwijanie zdolności plastycznych, wyobraźni oraz aktywności twórczej uczniów.

ZASADY UCZESTNICTWA:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VIII.

2. Zadaniem uczestników jest wykonanie indywidualnie jednej kartki świątecznej z okazji Świąt Bożego Narodzenia według własnego pomysłu wraz z umieszczonymi na niej życzeniami w języku angielskim.

3. Kartka może być wykonana w dowolnym formacie wybraną przez siebie techniką plastyczną.

4. Przy ocenie prac jury powołane przez organizatorów będzie brało pod uwagę zgodność z tematem, samodzielność, pomysłowość, wkład pracy, estetykę wykonania oraz poprawność językową.

5. Prace należy oddać najpóźniej do 15 grudnia (piątek) 2023 roku do nauczyciela języka angielskiego. Po upływie tego terminu prace nie będą przyjmowane.

6. Każda praca musi zawierać następujące dane na odwrocie / tylnej stronie: imię i nazwisko autora pracy oraz klasę.

7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 18 grudnia (poniedziałek) 2023r. Najpiękniejsze prace będą wywieszone na szkolnej gazetce na II piętrze oraz na stronie szkoły, a ich autorzy dostaną dodatkową ocenę z aktywności z języka angielskiego.