Sztafetowe Biegi Przełajowe

20 września 2023 roku na Stadionie sportowym w Andrychowie odbył się finał gminny w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach brały udział drużyny dziewcząt i chłopców reprezentujące 7 szkół podstawowych z gminy Andrychów w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV - VI oraz VII - VIII. Reprezentacja chłopców z klas IV - VI z naszej szkoły zdobyła II miejsce uzyskując tytuł wicemistrza gminy i awans do finału powiatowego, który odbędzie się w październiku 2023 roku w Wadowicach. Bardzo dobrze spisały się również drużyny dziewcząt SP4 Andrychów w obu kategoriach wiekowych, zdobywając IV miejsca wśród wszystkich startujących szkół.

.Reprezentantki SP 4 Andrychów

Drużyna dziewcząt klas IV - VI:
Aleksandra Biegun, Maja Żyła, Emila Zięba, Barbara Rupik, Anita Mamica, Weronika Matusiak, Iwona Wisiorek, Lana Spicha.
Drużyna dziewcząt klas VII - VIII:
Wiktoria Małysiak, Natalia Płonka, Natalia Wróbel, Martyna Wisiorek, Liliana Mizera, Adriana Kupczak, Julia Lachendro.

Reprezentanci SP 4 Andrychów
Drużyna chłopców klas IV - VI:
Jakub Bozowski, Kristian Giannotta, Łukasz Dobrzański, Igor Kwak, Jakub Siudak, Wojciech Janusiewicz, Konrad Wardzyński.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNICZKOM I ZAWODNIKOM !!! TRZYMAMY KCIUKI ZA DRUŻYNĘ CHŁOPCÓW W FINALE POWIATOWYM.