Szkolny Konkurs Mitologiczny

Marzec jest idealnym miesiącem, by wykazać się wiedzą z zakresu greckiej mitologii.
Zapraszamy chętnych uczniów z kl. 4-8 do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Mitologicznym.

Konkurs odbędzie się 25 marca 2024 r., o godz. 14.00. Zapisy do 18 marca u pani Marty Paczyńskiej lub pana Marka Małysy.
Zaglądajcie w "szkolne zakamarki", czytajcie gazetki na korytarzach, zaprzyjaźnijcie się z "Mitologią" Jana Parandowskiego i bądźcie mistrzami mitologii. Dodatkowym punktem w konkursie będzie prawidłowe rozwiązanie gry "Ja mam - kto ma" z dziedziny mitologii. Szukajcie żółtych karteczek z pytaniami i odpowiedziami. Następnie ułóżcie je w odpowiedniej kolejności, zapiszcie na kartce i oddajcie organizatorom w dniu konkursu. (Karteczek jest 27).