SUKCESY TENISISTÓW Z NASZEJ SZKOŁY

W dniu 29 stycznia 2024 roku w Szkole Podstawowej w Choczni odbył się finał powiatowy Igrzysk Młodzieży w Tenisie Stołowym Indywidualnym. Naszą szkołę w tych zawodach reprezentowali uczniowie: Emil Wdowik , który wywalczył w gminie Andrychów IV miejsce oraz Maja Kycior, która startowała z VI miejsca. Mecze odbywały się do trzech lub dwóch wygranych setów. W ostateczności zarówno Emil jak i Maja musieli uznać wyższość swoich przeciwników i odpadli na wczesnym etapie zawodów.

W dniu 30 stycznia 2024 roku w Szkole Podstawowej w Choczni odbył się finał powiatowy Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym Indywidualnym. Naszą szkołę w tych zawodach reprezentowały uczennice: Kinga Przystał z klasy 6c, która wywalczyła w gminie Andrychów I miejsce oraz Emilia Sordyl - Kuś z klasy 6c, która startowała z VI miejsca. Mecze odbywały się do trzech wygranych setów. W ostatecznej punktacji Kinga Przystał zajęła V miejsce w powiecie i wywalczyła awans do finałów rejonowych.

W dniu 31 stycznia również w Choczni odbył się finał powiatowy Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym Drużynowym Dziewcząt. W tych zawodach naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Kinga Przystał i Barbara Rupik. Dziewczęta w gminie zajęły II miejsce drużynowo. W zawodach brało udział 5 drużyn z całego powiatu wadowickiego. Po bardzo wyrównanej rywalizacji ostatecznie reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce i awans do finału rejonowego.

GRATULUJEMY!!!!