Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 4

W zeszłą sobotę korytarze naszej szkoły zapełnili mili goście: uczniowie i ich rodziny, którzy przybyli na XVI Piknik Rodzinny w naszej szkole. Wśród atrakcji przygotowanych na ten wyjątkowy dzień znalazły się: kawiarenka ze smakowitymi ciastami, grill z kiełbaskami, popcorn, pchli targ, kiermasz książek i sala kolekcjonerów. Można było obejrzeć ciekawe występy, takie jak pokazy sztuk walki i występy wokalne uczniów. Goście mogli uczestniczyć w sportowych potyczkach, zatańczyć zumbę, zagrać w szachy i obejrzeć pokazy robotyki. Były dmuchańce, nauka programowania oraz konkursy i loterie z nagrodami. Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w Pikniku. Zapraszamy wszystkich za rok!!!

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia oraz filmów z występów na naszym kanale YouTube: