Piłka nożna chłopców

W dniu 6 i 8 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 w Andrychowie odbył się finał gminny Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców. Wśród klas IV - VI rywalizowały drużyny z 10 szkół gminy Andrychów, a w poziomie klas VII i VIII, 9 szkół naszej gminy. Mecze rozgrywane były w systemie mieszanym. Rywalizacja w obu przypadkach stała na wysokim poziomie, a nasi reprezentanci dawali z siebie wszystko aby osiągnąć jak najlepszy wynik. Młodsi chłopcy zakończyli swoje zmagania na V miejscu, a starsi zajęli VII miejsce.

Skład drużyny (klasy IV - VI): Wojciech Janusiewicz, Konrad Wardzyński, Stanisław Drąg, Oskar Studnicki, Bartosz Szypuła, Łukasz Dobrzański, Krystian Giannotta.

Opiekun: Alan Matusiak

Skład drużyny (klasy VII - VIII): Dawid Handzlik, Wojciech Miarka, Maciej Mączka, Jakub Stopyra, Kuba Sordyl, Wojciech Kawczak, Michał Kobylec, Nikodem Krzystoń.

Opiekun: Alan Matusiak