Zbiórka na Defibrylator AED!

Ogłaszamy zbiórkę na zakup defibrylatora, urządzenia medycznego, które może uratować życie w przypadku nagłego zatrzymania akcji serca. Chcemy zebrać fundusze na zakup tego niezwykle ważnego urządzenia, które może być używane nie tylko w szpitalach, ale i w miejscach publicznych takich jak szkoła.

Defibrylator to urządzenie stosowane przy resuscytacji, które dostarcza impulsy elektryczne do serca w celu przywrócenia jego normalnego rytmu pracy. Czasami wystarczy kilka minut, aby urządzenie zostało użyto i dało pacjentowi szansę na przeżycie. Zatrzymanie akcji serca może spotkać każdego, niezależnie od wieku, zdrowia, czy miejsca przebywania, dlatego istotne jest posiadanie defiblyratora w miejscach publicznych, aby zapewnić szybka i skuteczną pomoc. Nie możemy przecenić wartości takiego urządzenia dla naszej szkolnej społeczności, dlatego prosimy Państwa o hojne wsparcie i udział w naszej zbiórce. Każda przekazana złotówka pomoże nam zbliżyć się do naszego celu i sprawi, że społeczność naszej szkoły, a przede wszystkim Państwa dzieci, będzie bezpieczniejsza. Zapraszamy na przekazywanie darowizn na nasze konto. Dziękujemy z góry za Państwa wsparcie i zaangażowanie. Razem możemy sprawić, że społeczność naszej szkoły będzie lepiej przygotowana do ratowania życia w nagłych przypadkach.

Zbiórka pod linkiem: https://zrzutka.pl/5m73jj