30 listopada 2023 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski dla klas I-III “Barwy szczęścia”

W tym roku uczestnicy przygotowali utwory, które nawiązywały do tego, co daje dziecku szczęście. Uczniowie zaprezentowali wiersze o miłość rodzicielskiej, siostrzano - braterskiej, wspólnym przebywaniu z dziadkami, przyjaciółmi i kolegami, o zabawach, zainteresowaniach, pasjach, gustach kulinarnych. Nie zabrakło utworów opisujących relacje ze zwierzętami, opiekę nad nimi, obcowanie z przyrodą, aktywny wypoczynek, zamiłowanie do czytelnictwa.

Recytatorzy pod okiem swoich rodziców i nauczycieli świetnie się przygotowali i zaprezentowali swoje umiejętności oraz talent artystyczny na bardzo wysokim poziomie.

Każdy uczestnik został nagrodzony gromkimi brawami i słodkim poczęstunkiem.

Wkrótce laureaci konkursu otrzymają nagrody książkowe i dyplomy.

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego

“Barwy szczęścia”

W poziomie klas pierwszych:

Nagroda Grand Prix - Ksawery Król - 1a

I miejsce: Jan Kukuła - 1c

II miejsce: Sara Maj- 1a

III miejsce: Roksana Rożek - 1b, Martyna Pochopień - 1c

wyróżnienie: Paulina Korbel-1a, Miłosz Korczak -1b, Kajetan Witkowski-1d

W poziomie klas drugich:

I miejsce: Nika Rozsokha - 2c

II miejsce: Michał Mizera- 2a

III miejsce: Hanna Osowska- 2b