PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W AKCJI „BOHATERON – WŁĄCZ HISTORIĘ”

Już po raz siódmy nasza Szkoła otrzymała dyplom za włączenie się w ogólnopolską akcję „BohaterON – włącz historię”. W tegorocznej edycji nasi uczniowie wzięli udział w akcji „Dumni z Powstańców”. Jest to wirtualne miejsce pamięci o Powstaniu Warszawskim. Polega na zamieszczeniu na stronie internetowej kampanii wpisu, zdjęć lub filmu, wyrażających dumę i wdzięczność Powstańcom. Można to zrobić przez 63 dni, od 1 sierpnia do 2 października, czyli tyle ile trwało Powstanie Warszawskie.

„BohaterON – włącz historię” to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. Za pośrednictwem kampanii chcemy promować patriotyczne postawy i tożsamość narodową w Polsce i poza jej granicami, a także tworzyć wspólnotę pamiętającą o historii naszego kraju i jego Bohaterach przez cały rok.

Koordynatorki: p. Monika Dudka, p. Marta Paczyńska