32. finał WOŚP - nie mogło nas zabraknąć!

Dobro wraca! My lubimy się nim dzielić. Dlatego już od samego rana 28 stycznia byliśmy na "stanowisku". Od 20 lat nasza Szkoła bierze udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Wieloletnia "ekipa" pod opieką p. Asi Biczak: Oliwia Dąbrowska, Lilianna Góral, Patrycja Łysoń, Majka Kycior, Martyna Napora, Natalia Płonka, Wiktor Hajto, Emil Wdowik, Sebastian Toma, Grzegorz Gibas oraz uczniowie pod opieką p. Marty Paczyńskiej: Iga Zacharska, Oliwia Marek, Mikołaj Wrona, Szymon Rajda i Stefania Paczyńska, zebrali kwotę 10.099, 34zł. Jak co roku mogliśmy liczyć na pyszne smakołyki (tj.: herbata, soki, kawa, słodycze i kanapki), przygotowane przez cudowne nauczycielki naszej szkoły - p.Liliannę Kuśnierz, p. Katarzynę Zacharską, p. Dorotę Harańczyk i p. Natalię Harańczyk. Dodatkowo otrzymaliśmy smaczne pizze od sponsorów WOŚP, czyli okolicznych Pizzerii. W imieniu andrychowskich wolontariuszy, dziękujemy paniom nauczycielkom oraz pani dyrektor Dorocie Zawadzie - za udostępnianie szkoły, by móc te pyszności konsumować i zagrzać się w zimowy czas ...

Podziękowania należą się również kochanym mamom - p. Barbarze Komar-Wdowik, p. Marcie Hajto i p. Anecie Król za pomoc i wsparcie. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za wszelkie datki wrzucane do naszych puszek! To dzięki Państwu, co roku pojawiamy się w naszym stałym miejscu zbiórek z wielką energią i radością, niezależnie od temperatury i zjawisk pogodowych. Dzięki Wam wiemy, że warto poświęcić nasz wolny czas, by pomagać innym. Baaaaaardzo wszystkim dziękujemy za pomoc! Zapraszamy za rok