Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Życie szkoły

Wiadomości, aktualności i nasze sukcesy!
Nasi uczniowie na „Bajkolandii”!
Nasi uczniowie na „Bajkolandii”!
Na tegorocznej Bajkolandii nasza szkoła zaprezentowała się modnie i śpiewająco.
Nasi uczniowie na „Bajkolandii”!
Emocjonalne BHP, czyli klasa 4b i ich Apteczki!
Emocjonalne BHP, czyli klasa 4b i ich Apteczki!
W tym półroczu uczniowie klasy 4b brali udział w wyjątkowych warsztatach „Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej”! Naszym celem nie było opatrywanie potłuczonych kolan, ale nauka tego, jak leczyć rany duszy, radzić sobie ze stresem i budować wewnętrzną siłę.
Emocjonalne BHP, czyli klasa 4b i ich Apteczki!
Wycieczka koła historycznego do Pszczyny
Wycieczka koła historycznego do Pszczyny
3 czerwca uczestnicy koła historycznego oraz zainteresowani uczniowie udali się na wycieczkę do Pszczyny. Miasto nazywane „Perłą Górnego Śląska” zachwyca zielenią, architekturą oraz kameralnym, spokojnym klimatem.
Wycieczka koła historycznego do Pszczyny
SZKOLNY KONKURS PIOSENKI KLAS I - III
SZKOLNY KONKURS PIOSENKI KLAS I - III
2 czerwca 2026r. odbył się Szkolny Konkurs Piosenki dla klas I – III. Wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali się wspaniale i dostarczyli publiczności wielu pięknych wrażeń. Przedstawiamy wyniki Konkursu Piosenki.
SZKOLNY KONKURS PIOSENKI KLAS I - III
Zaproszenie na spotkania z wychowawcami klas oraz dzień otwarty
Zaproszenie na spotkania z wychowawcami klas oraz dzień otwarty
Szanowni Państwo!Serdecznie zapraszamy na podsumowujące rok szkolny 2025/2026 spotkania z wychowawcami klas oraz indywidualne rozmowy z nauczycielami w ramach dnia otwartego.
Zaproszenie na spotkania z wychowawcami klas oraz dzień otwarty
Martynka "Dziecięcym Burmistrzem Andrychowa" 2026
Martynka
Serdecznie gratulujemy Martynie Gorączko uczennicy klasy 6b zdobycia zaszczytnego tytułu „Dziecięcego Wiceburmistrza Andrychowa”. Jedno z dwóch stanowisk „Dziecięcego Wiceburmistrza Andrychowa” uzyskała również uczennica naszej szkoły, Kinga Kobielus. Nowi włodarze naszego miasta zostali wyłowieni w drodze gminnego konkursu plastyczno-literackiego. Tematem tegorocznej edycji były „Wspomnienia andrychowskiego platana”. Uczestnicy w formie utworu plastycznego i literackiego mieli opowiedzieć o tym, czego świadkiem był lub mógł być platan rosnący w miejskim parku.
Martynka
Klasy ósme na wycieczce w Warszawie
Klasy ósme na wycieczce w Warszawie
Nasza trzydniowa przygoda w stolicy dobiegła końca! To były niezwykle intensywne dni, pełne niezapomnianych wrażeń, integracji i żywych lekcji historii.
Klasy ósme na wycieczce w Warszawie
Zielona Szkoła 3d - dzień 5
Zielona Szkoła 3d - dzień 5
Dziennik pokładowy – dzień 5. Dzisiejszą największą atrakcją okazał się rejs łodzią motorową po Wiśle, podczas którego obserwowaliśmy foki w ich naturalnym środowisku.
Zielona Szkoła 3d - dzień 5
Wrocław - wycieczka klas szóstych
Wrocław - wycieczka klas szóstych
Za nami dwa dni pełne atrakcji, wspólnych przygód i niezapomnianych wrażeń.
Wrocław - wycieczka klas szóstych