W tym półroczu uczniowie klasy 4b brali udział w wyjątkowych warsztatach „Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej”! Naszym celem nie było opatrywanie potłuczonych kolan, ale nauka tego, jak leczyć rany duszy, radzić sobie ze stresem i budować wewnętrzną siłę.
3 czerwca uczestnicy koła historycznego oraz zainteresowani uczniowie udali się na wycieczkę do Pszczyny. Miasto nazywane „Perłą Górnego Śląska” zachwyca zielenią, architekturą oraz kameralnym, spokojnym klimatem.
2 czerwca 2026r. odbył się Szkolny Konkurs Piosenki dla klas I – III. Wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali się wspaniale i dostarczyli publiczności wielu pięknych wrażeń. Przedstawiamy wyniki Konkursu Piosenki.
Szanowni Państwo!Serdecznie zapraszamy na podsumowujące rok szkolny 2025/2026 spotkania z wychowawcami klas oraz indywidualne rozmowy z nauczycielami w ramach dnia otwartego.
Serdecznie gratulujemy Martynie Gorączko uczennicy klasy 6b zdobycia zaszczytnego tytułu „Dziecięcego Wiceburmistrza Andrychowa”. Jedno z dwóch stanowisk „Dziecięcego Wiceburmistrza Andrychowa” uzyskała również uczennica naszej szkoły, Kinga Kobielus. Nowi włodarze naszego miasta zostali wyłowieni w drodze gminnego konkursu plastyczno-literackiego. Tematem tegorocznej edycji były „Wspomnienia andrychowskiego platana”. Uczestnicy w formie utworu plastycznego i literackiego mieli opowiedzieć o tym, czego świadkiem był lub mógł być platan rosnący w miejskim parku.
Nasza trzydniowa przygoda w stolicy dobiegła końca! To były niezwykle intensywne dni, pełne niezapomnianych wrażeń, integracji i żywych lekcji historii.
Dziennik pokładowy – dzień 5. Dzisiejszą największą atrakcją okazał się rejs łodzią motorową po Wiśle, podczas którego obserwowaliśmy foki w ich naturalnym środowisku.