Wiadomości, aktualności i nasze sukcesy!
Gminny Konkurs Recytatorski „Spotkanie z poezją twórców beskidzkich”
20 maja 2024 r. w bibliotece szkolnej Zespołu Szkół Samorządowych w Rzykach odbył się Gminny Konkurs Recytatorski „Spotkanie z poezją twórców beskidzkich”. W tym roku został zorganizowany z okazji obchodów 125-lecia powstania tamtejszej szkoły.
Gminny Konkurs Recytatorski „Spotkanie z poezją twórców beskidzkich”
Projekt Live Ekomałopolska
W dniu 17 maja 2024 roku klasy III b i III c uczestniczyły w warsztatach plastycznych. W ramach współpracy ze Starostwem Powiatowym w Wadowicach uczniowie wzięli udział w zajęciach, podczas których zgłębili swoją wiedzę na temat ochrony środowiska.
Projekt Live Ekomałopolska
Talent i dobry humor - czyli konkurs recytatorski
16 maja 2024 r. w Sułkowicach-Bolęcinie odbył się XVII Gminny Konkurs Recytatorski "Szelki - humor w literaturze", którego organizatorem było Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie - Dom Kultury w Sułkowicach-Bolęcinie.
Talent i dobry humor - czyli konkurs recytatorski
5b i 7a w Zakopanem
W dniach 9-10 maja 2024 r. uczniowie klas 5b i 7a pod opieką p. J.Rychter, p. J.Małysy i p. K. Zacharskiej wzięli udział w wycieczce do Zakopanego i Niedzicy.
5b i 7a w Zakopanem
PODZIĘKOWANIE
Klasa 6b wraz z wychowawcą p. Moniką Wnętrzak oraz nauczycielem współorganizującym p. Natalią Wierońską, serdecznie dziękują wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz pozostałym pracownikom naszej Szkoły za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki charytatywnej dla podopiecznych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Kętach. „Dobro… im więcej go dajesz, tym więcej dostajesz”.
PODZIĘKOWANIE
Szlakiem Orlich Gniazd
13 maja uczniowie klas 5a i 5c pod opieką p. A. Kowiny, p. A. Stokłosy, p. M. Dudki i p. K. Zacharskiej udali się na wycieczkę „Szlakiem Orlich Gniazd”.
Szlakiem Orlich Gniazd
Andrychowskie Dni Rodziny - zaproszenie