Wiadomości, aktualności i nasze sukcesy!
Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli na „Wieczór z Kolędą”!
Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli na „Wieczór z Kolędą”, który odbędzie się 26 stycznia 2023 roku o godzinie 17.00 w małej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr4 w Andrychowie.
Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli na „Wieczór z Kolędą”!
Gratulacje dla Basi i Emilki!
Serdecznie gratulujemy uczennicom klasy 5c: Barbarze Rupik i Emilii Ziębie. Nasze uczennice zostały laureatkami XXI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BOŻE NARODZENIE TRADYCJE I WSPÓŁCZESNOŚĆ”.
Gratulacje dla Basi i Emilki!
SZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK KLAS I - III
SZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK  KLAS I - III
W dniu 10 stycznia 2023 r. odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek dla klas I – III. Wszyscy uczestnicy przeglądu zaprezentowali się wspaniale i dostarczyli publiczności wielu pięknych wrażeń. Wybór nagrodzonych nie był łatwy.
SZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK  KLAS I - III
Spotkania z Rodzicami 17,18 stycznia 2023 r.
Spotkania z Rodzicami 17,18  stycznia 2023 r.
Spotkania z Rodzicami 17 stycznia 2023 r. klasy I- V wtorek, godz. 17.30 oraz 18 stycznia 2023 r. klasy VI - VIII środa, godz. 17.30
Spotkania z Rodzicami 17,18  stycznia 2023 r.