Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Talent i dobry humor - czyli konkurs recytatorski

Talent i dobry humor - czyli konkurs recytatorski
16 maja 2024 r. w Sułkowicach-Bolęcinie odbył się XVII Gminny Konkurs Recytatorski "Szelki - humor w literaturze", którego organizatorem było Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie - Dom Kultury w Sułkowicach-Bolęcinie.
Głównym celem konkursu była popularyzacja kultury i piękna żywego słowa oraz humorystycznej twórczości poetyckiej. Niezwykłym talentem, doskonałym warsztatem recytatorskim, wrażliwością i wyśmienitą umiejętnością artystycznej wypowiedzi - wykazała się Maria Małysa z kl 4c, która reprezentowała naszą szkołę. Marysia recytowała fragment "Emila ze Smalandii" autorstwa Astrid Lindgren. Wyniki konkursu poznamy 25 maja. Trzymamy kciuki za Marysię, mimo że dla nas już jest zwyciężczynią!