Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

108 marsz na orientację AndINO

108 marsz na orientację AndINO
W dniu 4.03.2023 odbył się 108 marsz na orientację AndINO. Bazą marszu była szkoła podstawowa w Sułkowicach - Łęgu. Naszą Szkołę reprezentowało kilka drużyn z czego najlepiej poradziła sobie drużyna "Trzy darmozjady" w składzie Daniel Płonka, Wiktor Kwak, Patryk Klimowski.

Było to już drugie ich zwycięstwo w tego typu imprezie. Poprzednio zwyciężyli w jesiennym marszu w Zagórniku. Trzecie miejsce zajęła drużyna "Kartofle" w składzie Kacper Nowak, Marek Miarka, Konrad Pieczarka, a szóste miejsce zajęły "Gumisie" w składzie Liliana Wojewodzic, Nikola Król, Angelika Czerwik. W kategorii szkół podstawowych startowało 30 drużyn. Opiekunami grupy byli p. Maciej Tomiczek i p. Ireneusz Fornalik