Warning: PHP Startup: open(//tmp/sess_a7d5a49af85c5bb3ee78aadab09f1c05, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /index.php on line 42

Warning: PHP Startup: Failed to read session data: files (path: //tmp) in /index.php on line 42

Zabawa karnawałowa w klasach Ib i Ic!

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE !

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć. Tak też było w klasach Ib i Ic. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości.