Serdecznie gratulujemy laureatom Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”

Miło nam poinformować, że prace plastyczne uczniów z Naszej Szkoły zostały nagrodzone i wyróżnione w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”.

Celem konkursu było rozbudzanie i poszerzanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowań plastycznych, ze szczególnym ukierunkowaniem na poznanie folkloru i sztuki ludowej, a także zwrócenie uwagi na otaczające nas piękno krajobrazu beskidzkiego i przemiany jakie w nim zachodzą. Jury XXVIII MKP „Mieszkam w Beskidach” poinformowało, że w bieżącej edycji konkursu, w fazie pierwszej, wzięło udział około siedmiu tysięcy uczestników z Polski, Czech , Słowacji i Ukrainy. Na drugi etap konkursu wpłynęło około pięć i pół tysiąca prac. Cieszymy się, że wśród tak wielkiej liczby nadesłanych na konkurs prac jury dostrzegło prace naszych uczniów.

W starszej grupie wiekowej nagrody zdobyły:

II miejsce -Martyna Wojewodzic

II miejsce -Magdalena Mamica