Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Projekt techniczny: Pojazdy kosmiczne

Projekt techniczny: Pojazdy kosmiczne
W związku z obchodami 550 - rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika uczniowie klas piątych i szóstych zmierzyli się na lekcjach techniki z projektem, dotyczącym pojazdów kosmicznych. Praca indywidualna i w grupach trwała prawie cztery tygodnie. Efekt przerósł oczekiwania, nawet samych uczniów. Każdy z wykonanych pojazdów, posiadał elementy, przy których warto było się zatrzymać. W efekcie oprócz ocen celujących za wykonane prace, pojawiła się potrzeba docenienia szczególnie tych uczniów, których projekty okazały się najbardziej pracochłonne i czasochłonne, a także swoją pomysłowością nie pozwalały przejść obojętnie osobom oglądającym. W związku z tym przyznano miejsca i nagrody dla wykonawców:

Nagroda GRAND PRIX - Jacek Pomierny - kl. 6a
I miejsce- Mikołaj Wykręt - kl. 5d
II miejsce - Radosław Balcar i Filip Wrona - kl. 5c
III miejsce - Wojciech Kłobuch - kl. 6b
III miejsce - Alan Najbor - kl. 5a

Wyróżnienia:

Lilianna Góral i Wiktoria Pasternak - kl. 6d
Jagoda Wrona i Martyna Gawron - kl. 6a
Emilia Zięba, Maja Żyła i Kinga Przystał - kl. 5c
Szymon Warmuz i Kacper Nowak - kl. 6c
Martyna Bartosz, Barbara Rupik i Emilia Sordyl - kl. 5c
Kristian Gianotta, Igor Kwak, Jan Sordyl i Wojciech Rusinek - kl. 5c

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone laureatom na specjalnym apelu, podsumowującym „Tydzień kopernikowski” w Naszej Szkole.

Wszystkim uczestnikom i laureatom gratulujemy!