Krystian Migdałek w etapie ponadwojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego!

Z dumą informujemy o sukcesie ucznia klasy 8h Krystiana Migdałka w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”. Jak co roku, konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów. W tym roku uczestnicy mierzą się z tematem „O niepodległość i granice Rzeczypospolitej 1887 – 1922”. Test konkursowy był niezwykle trudny, składał się z pytań dotyczących historii Polski oraz historii wojskowości. W etapie wojewódzkim, który odbył się 15 grudnia Krystian uzyskał wspaniały wynik, dzięki któremu zakwalifikował się do etapu ponadwojewódzkiego Konkursu. Odbędzie się on 16 marca. Gratulujemy!

Opiekun naukowy: p. M. Dudka