KRYSTIAN MIGDAŁEK LAUREATEM OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO!

Z dumą informujemy o wielkim sukcesie naszego ucznia Krystiana Migdałka, który został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ”Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”. Krystian brawurowo przeszedł przez kolejne etapy, a 16 marca jako jedyny uczeń z gminy Andrychów reprezentował szkołę w etapie ponad wojewódzkim konkursu.

Sukcesy uczniów andrychowskiej „Czwórki” w tym prestiżowym konkursie są już prawdziwą wizytówką placówki, która co roku odnosi w nim wspaniałe wyniki. Celem konkursu od lat jest kształtowanie świadomości i postaw patriotycznych młodego pokolenia oraz popularyzowanie wśród młodzieży tematyki historii wojskowości. Sukcesy są wynikiem pasji i olbrzymiej pracowitości młodych ludzi, którzy wciąż mają siłę i chęci do zgłębiania tak trudnego i wymagającego materiału.

Opiekun: p. M. Dudka

Gratulujemy Krystianowi wspaniałego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów!