"Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten kto daje". - Św. Jan Paweł II

W dniach 11-12 grudnia, w całej Polsce, odbył się kolejny finał "Szlachetnej Paczki", która co roku łączy tysiące osób ideą mądrego pomagania.

Podczas tegorocznej edycji, w Andrychowie i okolicach, obdarowanych pomocą zostało 31 rodzin, w tym Pani Krystyna, dla której "Szlachetną Paczkę" przygotowywała Społeczność naszej Szkoły.

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas, dwa dni przed finałem, pięknie zapakowali paczki, które w sobotę rano, trafiły do ABS Banku Spółdzielczego, czyli magazynu Andrychowskiego Rejonu.

Dzięki wspólnej trosce i zaangażowaniu Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników naszej "Czwórki", udało się przygotować 25 paczek pełnych różnych prezentów oraz została zakupiona nowa wersalka i chłodziarko-zamrażarka dla Pani Krystyny.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie pomocy, z całego serca dziękujemy.

Jesteście Wspaniali i bez takich Osób jak Wy nie byłoby "Szlachetnej Paczki"!

Teraz, z niecierpliwością czekamy na szczegółową relację Wolontariuszy z dostarczenia paczek Pani Krystynie.

"Dobro. Im więcej go dajesz, tym więcej dostajesz".

#SzlachetnaPaczka

#MądraPomoc