Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

UDANE STARTY NASZYCH UCZNIÓW W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W ubiegłym tygodniu w rozegranym w Roczynach gminnym turnieju koszykówki „3x3” reprezentacja naszej szkoły w składzie: Maksymilian Łysoń, Jan Osowski, Wiktor Pupecki i Adam Roman zajęła drugie miejsce, ulegając jedynie drużynie gospodarzy. Trzecie miejsce zajęła SP 2 Andrychów.

Natomiast 3 listopada, w mocno obstawionych zawodach halowej piłki nożnej (8 drużyn) nasi chłopcy zajęli trzecie miejsce, przegrywając jedynie w fazie grupowej z SP Roczyny, która w finale pokonała SP Targanice i została mistrzem gminy. W meczu o trzecie miejsce nasi zawodnicy pokonali SP Rzyki. W turnieju wzięły udział również reprezentacje: SP 5 Andrychów, SP 2 Andrychów, SP Sułkowice i SP Zagórnik. Zawody rozegrano w hali sportowej SP 2 Andrychów.

Skład naszej reprezentacji: Dawid Wolanin, Maksymilian Łysoń, Jan Osowski, Wiktor Pupecki, Paweł Dyrek, Dominik Wróbel, Piotr Szilder, Jakub Sordyl, Krzysztof Kabza i Jakub Jurczak.