Warning: PHP Startup: open(//tmp/sess_65a5dbd42bf395de8fca95f9cc134a5c, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /index.php on line 42

Warning: PHP Startup: Failed to read session data: files (path: //tmp) in /index.php on line 42

Kamil- Małym Burmistrzem Andrychowa!

Znamy już wyniki konkursu na „Małego Burmistrza” Andrychowa. Zwyciężył Kamil Kozak- uczeń naszej szkoły, a wiceburmistrzami zostały Gabrysia Kowalska i Emilia Błachut- również uczennice Czwórki. Młodzi burmistrzowie otrzymali nominacje z rąk Burmistrza Andrychowa na specjalnej uroczystości w Urzędzie Miejskim. Swoje zaszczytne funkcje będą pełnić w czasie obchodów Dnia Dziecka –Bajkolandii. Te niezwykłe władze miasta zostały wyłonione spośród dzieci, które wzięły udział w konkursie plastycznym „Andrychów dba o czyste powietrze”. Uczestnicy konkursu mieli niełatwe zadanie: należało zaprojektować i wykonać komiks lub powieść graficzną ilustrującą działania proekologiczne związane z ochroną powietrza podejmowane na terenie Gminy Andrychów.

W konkursie wyróżniono także prace: Zosi Bieleckiej 6b, Leny Majewskiej 6b, Mileny Mikołajek 6b, Wojciecha Kłobucha 6b, Leny Korolczuk 6c, Aleksandry Mikołajek 6c i Gabrieli Szatan z klasy 6c.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym, a Kamilowi, Gabrysi i Emilii życzymy powodzenia w pełnieniu funkcji burmistrza i wiceburmistrzów Andrychowa.