Warning: PHP Startup: open(//tmp/sess_3064d7989a5d651f9373fc522e2d319d, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /index.php on line 42

Warning: PHP Startup: Failed to read session data: files (path: //tmp) in /index.php on line 42

„Prawdziwa odwaga lubi bezpromilowe klimaty”

Serdecznie gratulujemy uczniom naszej szkoły, których prace będą reprezentowały Czwórkę w konkursie plastycznym realizowanym w ramach Społecznej Kampanii "No promil, no problem- Małopolska 2021".

W tym roku konkurs przebiegał pod hasłem „Prawdziwa odwaga lubi bezpromilowe klimaty”. Głównym celem kampanii i konkursu było ograniczenie na terenie Małopolski liczby osób, które prowadzą pojazdy pod wpływem alkoholu i innych środków psychoaktywnych oraz zmiana społecznego nastawienia wobec nietrzeźwych kierowców.

Najciekawsze prace na konkurs wykonali : Emilia Dwornik, Magdalena Mamica, Nikola Wojewodzic, Nikola Kapela, Seweryn Bozowski, Maksymilian Warchał, Szymon Bryzek, Bartosz Wrona, Martyna Wojewodzic, Magdalena Gwiżdż, Karol Żydek, Nikola Gruszczyk, Roksana Mrzygłód, Oliwia Walczak, Kinga Małysiak, Natalia Paczyńska.