Finały Gminne w piłce nożnej dziewcząt i chłopców!

Finały Gminne  w piłce nożnej dziewcząt i chłopców!

W dniach 23.11, 24.11 oraz 30.11 odbyły się turnieje gminne w halowej piłce nożnej chłopców i dziewcząt.

W dniu 23.11.2022 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Andrychowie odbył się turniej miejsko-gminny w halowej piłce nożnej chłopców. W turnieju udział wzięli: SP Roczyny, SP Zagórnik, SP Rzyki, SP Sułkowice, SP 2 Andrychów, SP Inwałd, SP Targanice oraz SP 5 Andrychów.

Naszą szkołę reprezentowali: Wojciech Janusiewicz, Dawid Handzlik, Emil Wdowik, Wojciech Miarka, Stanisław Drąg, Konrad Wardzyński, Michał Kobylec, Nikodem Krzystoń, Bartosz Szypuła oraz Maciej Mączka.

W dniu 24.11.2022 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Andrychowie w ramach turnieju miejsko-gminnego w halowej piłce nożnej rywalizowali również starsi chłopcy. Dzięki bardzo dobrej grze uplasowaliśmy się na drugim miejscu.

Naszą szkołę reprezentowali: Bartłomiej Stuglik, Fabian Łukasik, Michał Trzeciak, Filip Ligus, Marek Miarka, Patryk Wróbel, Paweł Światłoń oraz Filip Ziajor.

Opiekun: mgr Alan Matusiak

30 listopada w Sułkowicach Łęgu nasze uczennice klas IV - VI wzięły udział w Finale Gminnym mini piłki nożnej dziewcząt. Rozegrano trzy spotkania, w których rywalizowały zespoły ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Andrychowie, ze Szkoły Podstawowej w Sułkowicach Łęgu oraz reprezentacja naszej szkoły.

Skład zespołu: Julia Lachendro, Wiktoria Małysiak, Natalia Płonka, Lilianna Góral, Liliana Mizera, Wiktoria Wróbel, Lena Majewska, Yeva Chernowa, Majka Kycior, Patrycja Łysoń.

Po przegranej z Drużyną SP 5 nasze zawodniczki pewnie pokonały zespół z Sułkowic zajmując drugie miejsce na szczeblu gminnym.

I miejsce SP 5 Andrychów
II miejsce SP 4 Andrychów