Warning: PHP Startup: open(//tmp/sess_119ca7a0839d1d6422948909829c9a64, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /index.php on line 42

Warning: PHP Startup: Failed to read session data: files (path: //tmp) in /index.php on line 42

Dzień Sportu w Dzień Dziecka, czyli bijemy rekordy

01 czerwca br w Dniu Dziecka zorganizowano w naszej szkole Dzień Sportu pod hasłem “BIJEMY REKORDY SZKOŁY”.

Pogoda na szczęście dopisała, więc część zawodów lekkoatletycznych (np. skok w dal i bieg na dystansie 100 m) odbyła się na zewnątrz na wyznaczonych stanowiskach, przy których znajdowały się karty z informacjami o rekordach światowych. Natomiast w hali sportowej znajdowały się stanowiska do rzutu piłką i skoku wzwyż, które również opatrzono informacjami o światowych rekordach w tym zakresie. Na małej sali gimnastycznej konkurowały ze sobą klasy czwarte (turniej klasowy „Dwa ognie”, skok w dal z miejsca, przeciąganie liny, rzuty do celu). Zawody, oczywiście, przygotowali i poprowadzili nasi wuefiści.

Najpierw o godzinie 9.30 rywalizację rozpoczęły klasy 4-6, a potem o godzinie 11.30 najstarsze klasy 7 - 8. Zmaganiom towarzyszyły wielkie emocje i głośny doping. W końcu po długiej i wyczerpującej walce wyłoniono zwycięzców w poszczególnych konkurencjach lekkoatletycznych - oto wyniki:

Skok w dal chłopcy 5 m Yaroslav Shpachuk kl. VIII e

dziewczęta 4 m Patrycja Tomiak kl. VIII d

Skok wzwyż chłopcy 140 cm Fabian Łukasik kl. VIII g

dziewczęta 125 cm Hanna Stawowy kl. VIII g

Bieg 100 m chłopcy 14,79 s Maksymilian Warchał kl. VIII f

dziewczęta 16.09 s Nikola Gruszczyk kl. VIII e

Rzut piłką lekarską 2 kg chłopcy 15 m Yaroslav Shpachuk kl. VIII e

dziewczęta 9 m Julia Badowska kl. VIII c, Natalia Szczepaniak kl. VIII f, Nikola Gruszczyk kl. VIII e

Imiona i nazwiska uczniów z najlepszymi wynikami zostały odnotowane na kartach rekordów szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców. Na pewno ten dzień należy do udanych i niezapomnianych.