Płatności

Wpłaty za posiłki należy wpłacać do 10-go dnia roboczego następnego miesiąca na konto bankowe podane przez e – dziennik.

W tytule przelewu należy podać:

- imię i nazwisko ucznia,

- klasę do której uczęszcza,

- którego miesiąca dotyczy wpłata.

Wysokości wpłat za posiłki będą podawane na początku miesiąca i przekazane za pośrednictwem e-dziennika. Naliczona kwota do zapłaty będzie uwzględniać odpisy, zaległości i odsetki z poprzedniego miesiąca.

Wysokość opłat za posiłki

Zupa: 1,50 zł

II danie: 4,00 zł

Obiad: 5,50 zł

Szanowni Państwo.

Informuję, że od dnia 4 listopada 2021r. zmianie uległa maksymalna stawka odsetek ustawowych za opóźnienie.

Wynosi ona: 6,75% w skali roku.

Kartki z płatnościami za obiady za miesiąc październik zostaną przekazane uczniom.

Regulamin stołówki szkolnej

1. Obiady w stołówce szkolnej wydawane są na trzech przerwach: 11.30 – 11.50, 12.35 – 12.55 i 13.40 – 13.55.

2. Uczniowie przychodzą na obiady według harmonogramu wywieszonego na tablicy przed stołówką.

3. Przed wejściem do stołówki uczniowie ustawiają się i pobierają bloczek obiadowy, z którym udają się po posiłek.

4. Dzieci uczęszczające do świetlicy przychodzą na obiady po swoich lekcjach pod opieką wychowawców ze świetlicy.

5. Uczniowie kończący lekcje wcześniej niż w harmonogramie czekają aż zjedzą zaplanowani uczniowie i będzie miejsce na stołówce.

6. Za bezpieczeństwo uczniów w stołówce odpowiadają nauczyciele dyżurujący w czasie przerw obiadowych.

7. Uczniowie przed wejściem do stołówki są zobowiązani do dezynfekcji rąk.

8. W stołówce mogą przebywać wyłącznie osoby korzystające z obiadów.

9. Uczniowie korzystający ze stołówki szkolnej zobowiązani są do pozostawienia kurtek w szatni, a plecaków przed salami lekcyjnymi.

1. Przed okienkiem, w którym wydawany jest posiłek obowiązuje kolejka jeden za drugim.

2. Po spożyciu obiadu brudne naczynia uczniowie odnoszą w wyznaczone miejsce, zasuwają krzesło i zostawiają po sobie porządek.

3. W stołówce szkolnej obowiązują zasady kulturalnego zachowania.

HARMONOGRAM WYDAWANIA OBIADÓW OD 12 WRZEŚNIA

11.30 - 6A, 6B, klasy 7, 8A, 8B, 8C i 8D

11.40 - 8E,8F,8G i 8H

12.35 - klasy 4, 5A, 5B