Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Kadra

KADRA PEDAGOGICZNA SP4

2021/2022


Nazwisko i imię

Przedmiot

Stanowisko

Zawada Dorota

wychowanie fizyczne

Dyrektor Szkoły

Suchanek Tomasz


z- ca dyrektora szkoły

Zdzienicka Bożena

matematyka

z- ca dyrektora szkoły







Andrejko Jarosław

matematyka


Babińska Alicja

edukacja wczesnoszkolna


Babiński Rafał

wychowanie fizyczne


Babska Renata

język polski

wychowawca 7a

Babski Roman

język polski


Biczak Joanna

pedagogika specjalna

wychowawca 8i

Błasiak Bożena

pedagog szkolna


Bogacz Helena

logopeda


Buda Żaneta

nauczyciel wspomagający


Bury Ewa

wychowanie fizyczne


Bury Maria

edukacja wczesnoszkolna


Bylica Krystyna

język polski

wychowawca 8d

Cieluch Marcin

wychowanie fizyczne


Czaicka Małgorzata

matematyka, fizyka

wychowawca 6a

Dudka Monika

historia , WOS

wychowawca 4c

Fąferko Anna

nauczyciel bibliotekarz


Fornalik Ireneusz

fizyka

wychowawca 5c

Fus Lucyna

matematyka

wychowawca 5b

Gałosz Ewa

wychowanie fizyczne, rewalidacja ruchowa



Gieruszczak Anna

Górska Alicja


język niemiecki

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa


wychowawca 8f

wychowawca 4d

Gromotka Artur

język polski


Harańczyk Dorota

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 2c

Harańczyk Natalia

biologia

wychowawca 8c




Kadamus Rafał

przyroda, geografia


Kalinowska-Murzyn Magdalena

matematyka

wychowawca 7f

Kania Alicja

język polski

wychowawca 7c

Kardaś Dorota

nauczyciel wspomagający

wychowawca 7b




Klimek Elżbietareligia

Kobielus Bożena

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 4a

Kowina Aleksandra

muzyka


Kołodziejczyk Ewa

Kreczmer Agnieszka

wychowawca świetlicy

wychowawca świetlicy


Książek Sylwia

nauczyciel bibliotekarz


Kubień Marta

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 2a

Kun Zofia

chemia


Kurek Ewa

język polski


Kuśnierz Liliana

chemia, biologia

wychowawca 5d

Ligęza Monika

nauczyciel wspomagający


Madeja Maria

religia


Małysa Anna

matematyka

wychowawca 7e

Małysa Joanna

nauczyciel wspomagający

wychowawca 5a

Małysa Marek

historia, WOS

wychowawca 6b

Markowska Marta

język angielski

wychowawca 7d

Matusiak Alan

wychowanie fizyczne


Matusiak Krystyna

informatyka





Mikunda Mariusz

język angielski

wychowawca 8e

Łokcik-Szczygieł Aleksandra język niemiecki
Madyda Katarzynanauczyciel wspomagający




Nowak - Kowalska Monika

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 1c

Paczyńska Marta

język polski

wychowawca 7h


Pałaszewska Ewa

wychowawca świetlicy


Pietraszko Sławomir

religia


Polak Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 2b

Prus Renata

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 1b

Puto Agnieszka

wychowawca świetlicy, nauczyciel wspomagający


Przebinda Klaudia

logopeda


Rokowska Teresa

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 3a

Romańska Izabella

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 3c

Rychter Joanna

matematyka

wychowawca 8g

Sala Sławomir

historia, wos

wychowawca 8b

Sasak Ewa


nauczyciel wspomagający



Siwek Lidia

plastyka, historia


Sobita Krzysztof

informatyka, matematyka








Stokłosa Anna

pedagogika specjalna

wychowawca 8h







Szczepański Piotr

język polski


Szemla Ewa


technika, informatyka



Tomiczek Agnieszka

język angielski

wychowawca 7g

Tomiczek Maciej

geografia


Trzepaczka Mateusz

religia


Tucin Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 1a

Wetula Dominika

nauczyciel wspomagający

wychowawca 8a

Węglarz Anna

Wierońska Natalia

edukacja wczesnoszkolna

nauczyciel wspomagający




Wnętrzak Monika

język angielski

wychowawca 4b

Wojewodzic Agata

wychowanie fizyczne





Wójcik Kinga

język angielski, doradztwo zawodowe


Zacharska Katarzyna


pedagogika specjalna


wychowawca 6c


Zaremba Kinga

język angielski





Ziółkowska Izabella

psycholog