Doradca zawodowy

mgr Monika Dudka

Celem zajęć w klasach VII i VIII jest przygotowanie uczniów do odpowiedzialnego planowania kariery i podejmowania, przy wsparciu doradczym, decyzji edukacyjnych i zawodowych uwzględniających znajomość własnych zasobów oraz informacje na temat rynku pracy i systemu edukacji.

PLAN REALIZACJI DORADZTWA ZAWODOWEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W ANDRYCHOWIE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

KLASY 8 Z WIZYTĄ W URZĘDZIE MIEJSKIM

30 listopada, w ramach lekcji wiedzy o społeczeństwie i doradztwa zawodowego, uczniowie klas 8a i 8b odwiedzili Urząd Miejski w Andrychowie. Mieli okazję poznać strukturę organizacyjną oraz zakres kompetencji samorządu gminnego. Dowiedzieli się także, jakie sprawy można załatwić w Urzędzie Miejskim, poznając zadania poszczególnych wydziałów.

Dziękujemy p. R. Babskiemu za zaproszenie i oprowadzenie po Urzędzie.

Wizyta w firmie Prodnarz

16 listopada uczniowie klas 7b i 7c, którzy rozpoczęli właśnie zajęcia doradztwa zawodowego odwiedzili Zakład Narzędziowy Prodnarz w Andrychowie. Warto dodać, że w tym tygodniu obchodzimy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, w ramach którego nasi uczniowie mogli przyjrzeć się bliżej pracy w lokalnym przedsiębiorstwie.

Dziękujemy firmie Prodnarz za możliwość odwiedzin.