Zajęcia koła zainteresowań - zajęcia robotyki rozwijające umiejętności informatyczne grupa 3

Zajęcia  koła zainteresowań -  zajęcia robotyki rozwijające umiejętności informatyczne grupa 3
Od stycznia w naszej szkole odbywają się zajęcia w ramach Projektu pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych” – Grant 3.
Zobaczcie relację z zajęć robotyki - grupy 3. Zajęcia mają na celu:
  • rozwijanie zainteresowań informatycznych uczniów poprzez umiejętne wykorzystanie technologii informatycznych.
  • kształcenie logicznego myślenia w zastosowaniu wiedzy informatycznej i matematycznej.
  • rozwijanie umiejętności samodzielnego myślenia oraz samokształcenia.
  • wprowadzenie wychowanków w świat programowania i kodowania. Kształcenie u dzieci od najmłodszych lat umiejętności programowania, logicznego i twórczego myślenia intuicji i wyobraźni, konsekwentnego dążenia do celu, a także rozwijanie uzdolnień i zainteresowań informatycznych wśród dzieci.