Wycieczka klasy 1a i 1b do Teatru Banialuka w Bielsku - Białej

Wycieczka  klasy 1a i 1b do Teatru Banialuka w Bielsku - Białej

W piątek 5 maja uczniowie klasy 1a i 1b uczestniczyli w niezwykłym spektaklu przygotowanym przez Teatr Banialuka w Bielsku - Białej.

Najmłodsi już na samym początku byli zafascynowani miejscem, do którego przyjechali. Wiele emocji wzbudziły w nich bajeczna sceneria, barwne kostiumy, nastrojowa muzyka i efekty wizualne.

Spektakl pt. “Amelka, bóbr i król na dachu” opowiadał o życzliwości, wielkiej przyjaźni i o dobrym sercu dziewczynki, która chce pomóc każdemu, kogo spotka na swojej drodze. Przedstawienie było niezwykle kolorowe. Dzieci bawiły się doskonale i wchodziły w interakcje z aktorami. Zadowolone i z uśmiechem na twarzach opuszczały teatr.

A oto, co po spektaklu powiedziały:

“Spektakl był bardzo fajny. Najbardziej podobała mi się główna bohaterka Amelka i bóbr” (Ola z 1a)

“Było śmiesznie i kolorowo. Najpiękniej wyglądała wróżka, którą spotkała Amelka” (Lena z 1a )

“Wszystko mi się podobało w tym przedstawieniu” (Kacper 1a)

“Podobało mi się zakończenie, gdy Amelka dowiedziała się, że jest córką króla” (Iga 1b)

“Podobało mi się, jak bóbr zmienił się w człowieka, a potem został księciem” (Robert 1b)

“Bardzo podobały mi się zmieniające się światła, które gasły i migały" (Kacper 1b)