Warsztaty profilaktyczne w ramach programu KinoSzkoła w Centrum Kultury w Kętach

Warsztaty profilaktyczne w ramach programu KinoSzkoła  w Centrum Kultury w Kętach
Dnia 20 lutego 2023 uczniowie klas 4a, 5a, 5b oraz 6a uczestniczyli w kolejnych warsztatach profilaktycznych w ramach programu KinoSzkoła w Centrum Kultury w Kętach. Warsztaty rozpoczęły się prelekcją na temat wiary we własne możliwości, następnie odbyła się projekcja filmu pt. "Supa Modo", nawiązującego do tematyki prelekcji. Uczniowie jak zawsze aktywnie uczestniczyli w warsztatach i z pewnością każdy miał okazję wynieść z nich coś wartościowego dla siebie.
Opiekunowie: Anna Stokłosa, Ewa Gałosz, Monika Wnętrzak, Natalia Wierońska, Joanna Małysa, Jarosław Andrejko.