„Plamą i kreską”

Uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w VI Gminnym Konkursie Malarstwa i Rysunku „Plamą i kreską…”zorganizowanym przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie.

W tym roku powędrowali w świat marzeń , bo jak pisał Stanisław Lem „…Intensywność marzeń ważniejsza jest od ziszczeń”. Konkurs miał wyjątkową formułę: młodzież malowała „na żywo”, pod okiem jury. To bardzo trudne zadanie, ale doskonale poradzili sobie z nim młodzi artyści z Czwórki, wykonując wspaniałe prace.

Naszą Szkołę reprezentowali: Julia Żmudka, Martyna Wojewodzic , Gabriela Szatan, Julia Lachendro, Gabriela Kowalska, Emilia Dwornik , Igor Fujawa, Piotr Szatan. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.