Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii wiekowej U-12.

W dniu 15.03.2022 roku na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 5 w Andrychowie odbył się turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii wiekowej U-12.

W zawodach udział wzięły 3 drużyny: SP 4 Andrychów, SP Targanice oraz SP 5 Andrychów.

Zwycięstwo w gminnym etapie odniosła drużyna z SP 5 w Andrychowie, nasi reprezentanci zajęli 2 miejsce, a chłopcy z Targanic uplasowali się na 3 miejscu. Uczniom naszej szkoły należy pogratulować zaanagażowania ponieważ walczyli do ostatniej minuty by osiągnąć korzystny wynik. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a drużyna dyplom za uczestnictwo w zawodach.

Skład drużyny: Cholewa Aleksander, Gibas Grzegorz, Krzysztoń Nikodem, Mączka Maciej, Miarka Wojciech, Stopyra Jakub, Wdowik Emil, Kobylec Michał

Opiekun drużyny: Alan Matusiak