Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 2 w Andrychowie

Turniej o Puchar  Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 2 w Andrychowie
We wtorek 28 lutego drużyny "4" siatkarskich dziewcząt, trenujących w MKS Andrychów wzięły udział w TURNIEJU MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W ANDRYCHOWIE.
W zawodach uczestniczyły zespoły 8 klubów z Małopolski i Śląska: Setbol Oświęcim, PMOS Chrzanów, UKS 22 Kraków, Kęczanin Kęty, Milenium Porąbka, UKS Libiąż oraz 7 zespołów z MKS Andrychów. Łącznie na parkiecie rywalizowało 15 drużyn. Nasze zawodniczki MKS Andrychów 7 wygrały spotkania w grupie eliminacyjnej i ostatecznie zajęły III miejsce i medal brązowy.

Skład zespołu: Julia Lachendro, Wiktoria Małysiak, Małgorzata Smolarek, Majka Kycior, Natalia Wróbel.

Klasyfikacja turnieju:

I miejsce Setbol Oświęcim
II miejsce UKS 22 Kraków
III miejsce MKS ANDRYCHÓW SP 4
....
X miejsce MKS Andrychów 6
XII miejsce MKS Andrychów 5

Najlepszą zawodniczką z naszych drużyn zostały: Wiktoria Małysiak, Martyna Napora oraz Anna Bury

Trener Ewa Bury