SIATKARKI I SIATKARZE NASZEJ SZKOŁY MISTRZAMI GMINY!!!

W poniedziałek 13 marca w hali sportowej SP nr 2 w Andrychowie odbyły się mistrzostwa gminy w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

W finale zawodów rozgrywanych w ramach Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej obie nasze reprezentacje pokonały drużyny gospodarzy, zdobywając złote medale i tytuły Mistrzów gminy Andrychów. Zwycięstwo w zawodach gminnych dało również przepustkę do udziału w finałach powiatowych, które pod koniec marca odbędą się w naszej szkole.

Skład drużyny dziewcząt:

Julia Badowska 8c, Jagoda Niemczyk 8g, Wiktoria Zamysłowska 8g, Natalia Prus 8 g, Hanna Stawowy 8g, Natalia Szczepaniak 8e, Orzechowska Dari 8d, Nikola Kapel 8f, Magdalena Gwiżdż 8f, Maja Partyka 8h, Patrycja Tomiak 8d

Opiekun – Ewa Bury

Skład drużyny chłopców:

Ogórek Filip8f, Kwak Wiktor 8f, Trzeciak Michał 8d, Światłoń Paweł 8d, Gancarczyk Antoni 8d, Stuglik Bartosz 8g, Łukasik Fabian 8g, Bryzek Szymon 8h Kwak Igor 5c.

Opiekun – Marcin Cieluch