Pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu tancerzy ze Studia Tańca IMPRESJA w Kętach

Pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu tancerzy ze Studia Tańca IMPRESJA  w Kętach

Z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki, 1 października w naszej szkole odbył się pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu tancerzy ze Studia Tańca IMPRESJA w Kętach. Istnieje możliwość zorganizowania kursu tańca na terenie szkoły. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu w godzinach ustalonych z uczestnikami .

Koszt to 60 zł miesięcznie.

Wszystkich chętnych zapraszamy na próbne, nieodpłatne zajęcia w piątek- 8 października o godzinie 16:00 na małej sali gimnastycznej.

(tel. kontaktowy 888-201- 269, Małgorzata Kotlarczyk- Wiewiórka)

Poniżej filmy z pokazu: