Piotr Małym Burmistrzem Andrychowa , a Emilka wiceburmistrzem naszego miasta!

Właśnie rozstrzygnięto konkurs na „Małego Burmistrza”Andrychowa . Zwyciężył w nim Piotr Szatan uczeń klasy 6b. Będzie on pełnił tą zaszczytną funkcję w czasie obchodów Dnia Dziecka – Bajkolandia. Funkcję wiceburmistrza naszego miasta powierzono Emilii Ziębie, również uczennicy naszej Szkoły. Te niezwykłe władze miasta zostały wyłonione spośród dzieci, które wzięły udział w konkursie plastycznym na kartkę pocztową "Pozdrowienia z Andrychowa". Uczestnicy konkursu mieli za zadanie zaprojektowanie pocztówki prezentującej walory turystyczne, krajoznawcze i historyczne gminy Andrychów. W konkursie wyróżniono także prace: Leny Korolczuk, Basi Rupik, Aleksandry Mikołajek, Leny Majewskiej, Mai Żyły, Mileny Mikołajek, Emilii Błachut, Małgorzaty Smolarek, Nataszy Serwin, Sandry Kierpiec, Wojciecha Kłobucha, Igora Kwaka i Tobiasza Kolbra.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym, a Piotrowi i Emilce i życzymy powodzenia w pełnieniu funkcji burmistrza i wiceburmistrza Andrychowa.