Oszałamiający musical w Chorzowie!

Dziesiątego grudnia uczniowie naszej szkoły, pod opieką pań: Aleksandry Kowiny, Alicji Kani i Marty Paczyńskiej, wzięli udział w musicalowej uczcie.

Swe podwoje otworzył dla nich Teatr Rozrywki w Chorzowie. Uczestniczyli w cudownej podróży ku człowieczeństwu, przepełnionej prawdziwą miłością i nasyconej magią. Spektakl „Pinokio. Il grande musicale” wyreżyserowała Magdalena Piekorz, wybitna reżyserka filmowa i teatralna. Opowieść o marionetce wystruganej z drewna przez Dżeppetto, jest zaliczana do klasyki literatury dziecięcej. Utalentowani aktorzy, orkiestra, przepiękne kostiumy, wszystko to połączone w całość i trwające prawie trzy godziny, sprawiło, że młodzi odbiorcy mieli momentami „szklisty” wzrok. Nie dziw zatem fakt, że spektakl oklaskiwany był na stojąco i bardzo długo.

Szczególne podziękowania należą się organizatorce wyjazdu – p. Aleksandrze Kowinie.
W tym miejscu pozwolimy sobie zadać pytanie:
- Kiedy znowu zorganizuje pani dla nas taką ucztę? Czekamy z utęsknieniem…