Mistrzowie gminy Andychów w koszykówce!

Mistrzowie  gminy Andychów w koszykówce!
We wtorek 22 marca w Szkole Podstawowej Nr 4 w Andrychowie odbyły się zawody gminne w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt natomiast w Roczynach chłopców. Zarówno dziewczyny jak i chłopcy zostali Mistrzami Gminy.

U dziewcząt udział wzięły drużyny ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Andrychowie, Szkoły Podstawowej w Roczynach oraz gospodarz zawodów Szkoła Podstawowa Nr 4. U chłopców rywalizowały zespoły ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Andrychowie, Nr 4 w Andrychowie, Z ZSS w Sułkowicach Łęgu oraz z SP Roczyny.

Gratulujemy!!!

I miejsce SP4 Andrychów
II miejsce SP Roczyny
III miejsce SP 2 Andrychów

Skład zespołu: Hanna Stawowy ,Niemczyk Jagoda Ozechwska Daria, Zamysłowska Wiktoria, Natalia Prus, Oliwia Zięba, Julia Badowska, Ważny Emilia, Stachuska Weronika, Tomiak Patycja, Słowik Nikola, Wiktoria Małysiak.

Opiekun: Ewa Bury

I miejsce SP4 Andrychów
II miejsce SP Roczyny
III miejsce ZSS Sułkowice Łęg