Mistrzostwa Gminy w Mini piłce nożnej chłopców!

W dniu 09.05.2023r. na boisku "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 5 w Andrychowie wzięliśmy udział w mistrzostwa gminy w Mini piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W zmaganiach rywalizowało aż 9 zespołów. W drodze losowania utworzono 3 grupy. Po rozegraniu pierwszej fazy turnieju po raz kolejny dokonano podziału ale tym razem o przydziale do danej grupy decydowały osiągnięte wcześniej wyniki. W turnieju udział wzięli: SP Rzyki, SP 5 Andrychów, SP Targanice, SP 2 Andrychów, SP Sułkowice, SP Inwałd, SP Roczyny, SP Zagórnik oraz SP4 Andrychów. Uplasowaliśmy się na VI miejscu. Szkołę reprezentowali: Konrad Wardzyński , Wojciech Janusiewicz, Stanisław Drąg, Bartosz Szypuła, Łukasz Dobrzański, Aleksander Cholewa, Emil Wdowik, Wojciech Miarka, Dawid Handzlik oraz Jakub Stopyra. Opiekunem zawodników był Alan Matusiak.

Dzień później 10.05.2023r. również na obiekcie sportowym przy Szkole Podstawowej nr 5 w Andrychowie rywalizowali chłopcy z klas siódmych i ósmych. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn i tutaj zmagania prowadzono w formacie każdy z każdym. W turnieju udział wzięli: SP Zagórnik, SP Roczyny, SP Targanice SP 2 Andrychów, SP Rzyki oraz Sp4 Andrychów. Do mistrzostwa gminy nie zabrakło wiele ponieważ turniej zakończyliśmy na II miejscu. W turnieju udział wzięli: Filip Ligus, Bartłomiej Stuglik, Fabian Łukasik, Julian Gibas, Patryk Wróbel, Marek Miarka, Paweł Światłoń, Michał Trzeciak, Szymon Bryzek, Jakub Sordyl, Filip Ziajor. Opiekunem zawodników był Alan Matusiak.