Laureaci POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „AUTYZM – w niebieskim świecie”

14 czerwca w Miejskim Domu kultury w Andrychowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w V edycji POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „AUTYZM – w niebieskim świecie”. Konkurs zorganizowało stowarzyszenie OTWÓRZMY DRZWI NA ŚWIAT i Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie pod honorowym patronatem Wicestarosty Wadowickiego. Celem konkursu było przybliżenie problemu autyzmu, kształtowanie postawy zrozumienia, otwartości, tolerancji, empatii wobec osób nim dotkniętych.

Cieszymy się, że wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej Szkoły: Emilia Dwornikuczennica klasy 7b zdobyła I miejsce, Natalii Paczyńskiejz klasy 7d jury konkursu przyznało 3 miejsce, w klasach młodszych: Aleksandra Koziołekuzyskała 3 miejsce, a Hanna Kustra wyróżnienie.

Gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w następnych konkursach plastycznych.