Dzień Edukacji Narodowej

„Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości.”(A. Einstein)

14 października 2022 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie uczestniczyli w uroczystym apelu, realizowali projekt edukacyjny związany z rocznicą utworzenia Komisji Edukacji Narodowej oraz wykonywali kartki z życzeniami dla swoich nauczycieli.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim uczniom, odwagi i wiary w siebie i swoje możliwości! Niech dalsza nauka sprawia Wam przyjemność i wciąż stawia przed Wami nowe wyzwania. Życzymy, aby mierzenie się z nimi dawało Wam wiele satysfakcji i było pierwszym krokiem do wielkich życiowych sukcesów. Nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy, aby umieli dać szansę każdemu dziecku zaistnieć w szkole i w świecie; aby przekazywana uczniom wiedza i wartości były dla nich źródłem inspiracji do lepszego życia!

Piosenka w wykonaniu Liliany Mizera - 6a, Krystiana Wieczorek - 8e oraz Wiktora Szemik - 8g do odsłuchania TUTAJ.