ZŁOTE MEDALE NASZYCH UCZNIÓW W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!!!

Ze zmiennym szczęściem uczennice i uczniowie naszej szkoły rozpoczęli rywalizację w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych. W rozegranych w piątek 24 września na Stadionie Miejskim w Andrychowie zawodach w walce o mistrzostwo gminy uczestniczyły reprezentacje naszej szkoły dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych – rocznik 2009 i młodsi oraz 2008 i 2007.

Najlepiej zaprezentowali się młodsi chłopcy startujący w składzie: Patryk Klimowski, Bartek Stuglik, Filip Ligus, Fabian Łukasik, Szymon Bryzek, Kacper Nowak i Karol Badan, którzy zdecydowanie pokonali swoich rywali i zostali mistrzami gminy. Za tydzień będą walczyć o awans do mistrzostw województwa w zawodach powiatowych w Wadowicach.

Pechowo rozpoczęły rywalizację młodsze dziewczynki – Kornelia Fujawa, Patrycja Tomiak, Roksana Wróbel, Natalia Wisiorek, Liliana Mizera i Martyna Gawron, które wskutek kontuzji jednej z nich zajęły 5 miejsce.

Po zaciętej rywalizacji w starszej grupie wiekowej obydwie nasze drużyny zajęły czwarte miejsca.

Składy:

Aleksandra Borkała, Julia Studnicka, Nikola Chmiel, Nikola Gruszczyk, Roksana Mrzygłód, Martyna Arabas, Nadia Waluś.

Radosław Oleksy, Paweł Dyrek, Piotr Szilder, Wiktor Hebda, Patryk Wróbel, Kacper Kukuła, Miłosz Mączka i Seweryn Bozowski.