Zawody gminne w koszykówce 3x3

W piątek 21.10.2022 r. w szkole w Roczynach odbyły się finały gminne w trójkach koszykarskich 3x3. W zawodach zarówno dziewcząt i chłopców wzięło udział 6 szkół gminy Andrychów.

Drużyna chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrała 4 spotkania i w rezultacie zajęła II miejsce. Dziewczęta zaś uplasowały się na III miejscu.

Tydzień wcześniej na parkiecie walczyły drużyny w kategorii Igrzysk Dzieci. Tym razem zespół dziewcząt zajął III miejsce a chłopców IV lokatę.

Gratulujemy!

Reprezentacja SP4 Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Chłopcy: Fabian Łukasik, Wiktor Kwak, Filip, Ligus, Antoni Gancarczyk, Paweł Światłoń

Dziewczęta: Jagoda Niemczyk, Hanna Stawowy, Patrycja Tomiak, Daria Orzechowska, Natalia Szczepaniak, Wiktoria Zamysłowska

Reprezentacja SP4 Igrzyska Dzieci

Dziewczęta: Majka Kycior, Wiktoria Małysiak, Liliana Mizera, Aleksandra Mikołajek, Małgorzata Smolarek.

Chłopcy: Igor Kwak, Dawid Handzlik, Maciej Mączka, Maciej Pupecki, Wojciech Miarka