XIV GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „SZELKI – humor w literaturze” on-line!

Celami Konkursu są, m.in.: promowanie kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży, popularyzacja humorystycznej twórczości poetyckiej oraz inspirowanie młodego pokolenia do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz artystyczna konfrontacja młodych recytatorów metodą on-line.

Uczestnicy Konkursu oceniani będą przez Jury w czterech grupach wiekowych:

I grupa – dzieci z klas „0”
II grupa – uczniowie klas I-III szkół podstawowych,
III grupa – uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych,
IV grupa – uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych.

Formuła on-line Konkursu oznacza, że uczestnicy nie będą prezentowali się na scenie, a są proszeni o zarejestrowanie swojej prezentacji poprzez zapis obrazu i dźwięku kamerą cyfrową (np. smartfonem) i kolejno przesłanie drogą elektroniczną linku do nagranej prezentacji (filmu) na adres: konkurs@kultura.andrychow.eu – szczegółowe informacje w Regulaminie!

Zgłoszenia przyjmowane są do 14 maja 2021 r.

Regulamin Konkursu oraz formularze do pobrania klikając TUTAJ.

W sprawie konkursu (pytania, wątpliwości) można się kontaktować z p. Beatą Mider-Sitarz.

Kierownik Działu Promocji i Reklamy | tel.: +48 33 870 55 45 | kom.: 692 792 717

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
Dział Promocji i Reklamy | ul. Starowiejska 22b, 34-120 Andrychów