Warning: PHP Startup: open(//tmp/sess_31d7bc12622ed357c02069dac7082251, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /index.php on line 42

Warning: PHP Startup: Failed to read session data: files (path: //tmp) in /index.php on line 42
WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ,,SZKOLNE PRZYGODY GANGU SWOJAKÓW"!

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ,,SZKOLNE PRZYGODY GANGU SWOJAKÓW"!

W miesiącu październiku i listopadzie uczniowie klasy 2a brali udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym ,,Szkolne Przygody Gangu Swojaków". Celem programu było poznanie przez uczniów klas I-III piękna Polskiej natury oraz gatunków zwierząt, które należy szczególnie chronić.
Cała klasa z wielkim zaangażowaniem wykonywała zadania konkursowe, które pokazały co kryje przyroda i jak żyć z nią w zgodzie oraz przygotowała pracę zbiorową w formie mapy małej ojczyzny, na której zaprezentowała zagrożone i chronione gatunki zwierząt.
Uczniowie klasy 2a otrzymali wyróżnienie w tym konkursie!
W nagrodę każdy uczeń otrzymał maskotkę Swojaka oraz pamiątkowy dyplom.
Pomysłodawcą i fundatorem nagród w konkursie ,,Szkole Przygody Gangu Swojaków" była sieć sklepów Biedronka.