Warning: PHP Startup: open(//tmp/sess_3c46ee55236e4cc0de37d4626b1541d5, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /index.php on line 42

Warning: PHP Startup: Failed to read session data: files (path: //tmp) in /index.php on line 42

WYCIECZKA KLAS 4C I 4D DO TEATRU LUDOWEGO W KRAKOWIE

W dniu 7 grudnia uczniowie klas 4c i 4d udali się do Teatru Ludowego do Krakowa na spektakl „Pyza na polskich dróżkach”.

Obejrzeli wędrówki rezolutnej, tryskającej dobrym humorem Pyzy, która uciekła ze stolicy, żeby wędrować po Polsce. Dzięki jej fascynującym przygodom widzowie mogli podziwiać piękno ojczystego krajobrazu, poznawać wybrane regiony Polski, tradycje, zwyczaje, sztukę ludową, polskie tańce narodowe. Widowisko oparte na poemacie Hanny Januszewskiej i ludowych piosenkach pochodzących z różnych regionów kraju, jest barwną, roztańczoną i rozśpiewaną lekcją polskiej geografii, historii, muzyki i przyrody. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z tego wyjazdu i wrócili pełni wspaniałych wrażeń.

Opiekunowie: p. Monika Dudka, p. Alicja Górska, p. Alicja Kania