Warning: PHP Startup: open(//tmp/sess_3d5fbbf7bf909dd486efcaa4abf5c346, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /index.php on line 42

Warning: PHP Startup: Failed to read session data: files (path: //tmp) in /index.php on line 42

Wycieczka do Katowic – „Bajka Pana Kleksa”

W dniu 12 kwietnia uczniowie klas 4c i 4d wzięli udział w wycieczce do Katowic, aby odwiedzić niesamowite miejsce – „Bajkę Pana Kleksa”. To miejsce zbudowane na bazie inspiracji bajkowym prof. Ambrożym Kleksem i jego przygodami. Cały obiekt został podzielony na kilka, różnych stref tematycznych pozwalających na zróżnicowaną zabawę oraz naukę. Na uczniów czekała multimedialna ekspozycja zajmująca ponad 1000 metrów kwadratowych dostosowana do każdego, niezależnie od wieku oraz stopnia aktywności fizycznej. Odwiedzając „Bajkę Pana Kleksa” uczniowie mieli także okazję wziąć udział w oryginalnych warsztatach naukowych. Zakończeniem wizyty była swobodna zabawa w Smart Kids Planet – interaktywnym Centrum Mądrej Zabawy.

Opiekunowie: p. M. Dudka, p. A. Górska, p. L. Siwek, p. M. Trzepaczka