V miejsce w Finale Wojewódzkim Dziewcząt w Mini Koszykówce w ramach Igrzysk Dzieci!

26 kwietnia w Tarnowie odbył się Finał Wojewódzki w mini koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Wzięły w nim udział zespoły z Nowego Sącza, Tenczyna, Tarnowa, Krakowa, Kamienia oraz Andrychowa. Nasze zawodniczki startowały w zawodach tej rangi po raz pierwszy. To z pewnością cenne doświadczenie.

Nasza drużyna w składzie: Wiktoria Zamysłowska, Natalia Prus, Patrycja Tomiak, Julia Badowska, Weronika Stachurska, Emila Ważny, Wiktoria Małysiak, Natalia Leśniak, Aleksandra Kegel, Emilka Sordyl oraz Oliwia Walczak zajęły V miejsce.

Opiekun: Ewa Bury

Dziewczynkom gratulujemy!