SZTAFETOWE SUKCESY NASZYCH UCZENNIC I UCZNIÓW!!

Na inaugurację sezonu szkolnych zawodów sportowych, w środę 28 września, zorganizowane zostały na stadionie miejskim w Andrychowie, sztafetowe biegi przełajowe. W zawodach wzięło udział 7 szkół z naszej gminy, które reprezentowały sześcioosobowe sztafety.

Nasi reprezentanci zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców dzielnie walczyli na trasie biegu, odnosząc sukcesy w swoich kategoriach.

Najlepiej spisały się młodsze dziewczynki z klas 4-6, które zdecydowanie wygrały rywalizację, zostały mistrzyniami gminy i awansowały do finałów powiatowych.

Starsze koleżanki z klas 7-8 pomimo bardzo aktywnej postawy i determinacji, musiały uznać wyższość rywalek i zajęły czwarte miejsce.

Chłopcy, zarówno w kategorii klas 4-6 jak i 7-8 po zaciętej walce zostali wicemistrzami gminy, również z awansem do powiatu.

Wszystkim gratulujemy znakomitej postawy w zawodach i życzymy powodzenia w walce podczas zawodów powiatowych, które zaplanowane są na 4 października.

Składy drużyn:

Dziewczynki 4-6:

Wisiorek Martyna, Lachendro Julia, Zoń Zofia, Wróbel Natalia, Małysiak Wiktoria, Płonka Natalia, Rezerwowe: Mehjabin Jarine, Stysło Anastazja

Dziewczynki 7-8:

Wisiorek Natalia, Arabas Martyna, Gruszczyk Nikola, Tomiak Patrycja, Zamysłowska Wiktoria, Orzechowska Daria, Rezerwowa: Prus Natalia

Chłopcy 4-6:

Handzlik Dawid, Miarka Wojciech, Kwak Igor, Dobrzański Łukasz, Gianotta Krystian, Janusiewicz Wojciech, Rezerwowy: Wardzyński Konrad

Chłopcy 7-8:

Klimowski Patryk, Stuglik Bartłomiej, Miarka Marek, Hebda Wiktor, Łukasik Fabian, Paluch Grzegorz